KONST / Litografier / Färglitografi 13157386
nr 1315 7386
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, "Notskrift". Signerad, numrerad 59/100, daterad 1983. Motivet: 48x80 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:34:20
29/2 11:18:37
23 mar
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson